Vanessa

Впечатлив светкав краток фустан на преклоп, изразени долги ракави и богати карнери. Изработен од виолеток материјал со деликатен сјај во А крој.

12,500.00 ден

Боја :
Големина :
Clear selection
SKU: #0027 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници