Tina

Краток лелеав фустан со изразен гол грб, и симетрични детали на долниот дел

6,900.00 ден

Боја : Марама принт
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0008 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници