Tina

Романтичен краток фустан со изразен гол грб, набори на струкот и висока јака. Изработен од нежна француска чипка во деликатна розе боја, со парчиња кои ја дефинираат линијата на телото.

12,500.00 ден

Боја : Розева
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0034 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници