Tina

Романтичен краток фустан со изразен гол грб, набори на струкот и две панделки. Изработен од нежен металик златен материјал со парчиња кои ја дефинираат линијата на телото.

12,500.00 ден

Боја : Златна
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0029 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници