Tamara

Краток фустан на преклоп, со длабоко деколте и асиметричен појас со долга машна. Изработен од богат материјал во црно зелен принт.

12,500.00 ден

Боја : Зелена
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0014 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници