Stella

Рачно изработен мини фустан на преклоп, со расцеп на двете страни. Изработен од богат материјал извезен со деликатни стаклени перли.

18,000.00 ден

Боја : Сива
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0002 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер, со стаклени деликатно навезени перли

Само хемиско чистење

 

Дополнителни информации

Боја

,

Големина

Продавници