Stefani

Елегантен асиметричен дизајн со екстравагантен детал и еден долг ракав. Изработен од металик црвен материјал со деликатен сјај.

12,500.00 ден

Боја :
Големина :
Clear selection
SKU: #0026 Категорија: Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

 

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници