Rosa

Асиметричен мини фустан во смарагдна зелена боја. Со прав крој, долги ракави и изразен гол грб. Изработен од металик материјал со деликатни реси.

15,000.00 ден

Боја : Зелена
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0013 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници