Rosa

Асиметричен долг фустан во блескава црна боја. Со висок расцеп, долги ракави и изразен гол грб. Изработен од црн материјал навезен со деликатни перли.

24,000.00 ден

Боја : Црна
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0020 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници