Rania

Краток фустан со асиметричен дизајн во сите бои на виножитото. Изработен од блескав материјал со перли, со прав крој и рамен корсет.

15,000.00 ден

Боја : Виножито
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0017 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници