Rania Kombinezon

Асиметричен комбинезон во јака портокалова боја. Изработен од блескав материјал со перли, со истакната линија на струк и рамен корсет.

24,000.00 ден

Боја :
Големина : 38
Clear selection

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници