Nola

Елегантен фустан со висока јака и расцеп на грбот до линијата на струк. Изработен од деликатен материјал со вез во златна и сина боја, со должина до глужд.

18,000.00 ден

Боја : Темно сина
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0011 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници