Nola

Елегантен краток фустан со висока јака и расцеп на грбот до линијата на струк. Изработен од деликатен материјал со цветен вез во нежна розе боја.

15,000.00 ден

Боја : Цветен принт
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0012 Категорија: Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници