Nela

Екстравагантен летен фустан во свежа боја на ментол. Со иновативен дизајн кој ја нагласува линијата на телото, гол грб и висок расцеп на десната страна.

12,500.00 ден

Боја : Минт зелена
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0016 Категорија: Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници