Nela

Екстравагантен летен фустан во јака розева боја. Со иновативен дизајн кој ја нагласува линијата на телото, гол грб и расцеп на десната страна.

6,900.00 ден

Боја : Розева
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0030 Категорија: Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници