Natali

Впечатлив корсет фустан со асиметричен детал. Изработен од металик антрацит сребрен материјал, со крој кој ја следи линијата на телото.

12,500.00 ден

Боја :
Големина :
Clear selection
SKU: #0028 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници