Nadya

Краток фустан во А линија со полуролка и истакнати ракави, и елегантен расцеп на грбот до линијата на струк.

 

12,500.00 ден

Боја :
Големина :
Clear selection
SKU: #0003 Категорија: Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници