Nadya

Краток фустан во А линија со полуролка и истакнати ракави, и елегантен расцеп на грбот до линијата на струк.

12,500.00 ден

Боја : zlatna
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0005 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници