Nadya

Краток фустан во А линија со полуролка и истакнати ракави, и елегантен расцеп на грбот до линијата на струк.

6,900.00 ден

Боја : Графити принт
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0004 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници