Melisa

Краток златен фустан на преклоп, со длабоко деколте и асиметричен појас со машна.

12,500.00 ден

Боја : Златна
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0010 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници