Martina

Едноставен но впечатлив дизајн во црна боја, со расцеп на левата нога. Изработен од лесен црн жерсеј, совршен за ноќите кога не знаете што да облечете.

4,900.00 ден

Боја : Црна
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0022 Категорија: Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Машинско перење на 30 степени

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници