Lilly

Асиметричен дизајн во мини должина, со еден ракав и изразено рамо. Изработен од еластичен материјал со деликатен сјај.

15,000.00 ден

Исчисти
SKU: #0101 Категории: , Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

, , , ,

Големина

, , ,

Продавници