Lara

Разигран краток фустан со безброј слоеви на 3D мрежа во индиго сина боја. Со структура на корсет во горниот дел, и машна на струкот.

24,000.00 ден

Боја : Темно сина
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0018 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници