Klaudia

Екстравагантен долг фустан со корсет со гол грб и асиметричен дизајн. Изработен од комбинација на црн неопрен и 3D структурирана мрежа.

24,000.00 ден

Боја :
Големина :
Clear selection
SKU: #0033 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници