Јована Костум

Костум со модерни детали кои го потенцираат струкот. Изработен од еластичен материјал, комбиниран со долги панталони кои ја издолжуваат фигурата .

Прикажан на десната страна на сликата.

12,500.00 ден

Исчисти
SKU: #201 Категории: , Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

, , , , ,

Големина

, , , ,

Продавници