Iva

Краток тиркизен блескав фустан кој ја истакнува линијата на струкот. Со гол грб, грчко каре, и шармантни широки ракави.

12,500.00 ден

Боја : Тиркизна
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0024 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници