Isaura

Краток розев фустан изработен од безброј слоеви на мека мрежа.

18,000.00 ден

Боја : Розева
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0015 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници