Ina

Екстравагантен краток фустан со два симетрични расцепи и футуристички детали. Изработен од иновативен материјал со полуролка и спуштени ракави.

15,000.00 ден

Боја : Сребрена
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0007 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници