Ina

Екстравагантен краток фустан со два симетрични расцепи и футуристички детали. Изработен од иновативен материјал со полуролка и спуштени ракави.

12,000.00 ден

Исчисти
SKU: #0036 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Дополнителни информации

Боја

Големина

, ,

Продавници