Haya

Асиметричен дизајн во миди должина, со еден ракав и висок расцеп на левата нога. Изработен од металик тиркизен материјал со деликатен сјај.

18,000.00 ден

Боја : Тиркизна
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0021 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници