Емина Краток Фустан

Прикажан на левата страна на сликата.

6,900.00 ден

Исчисти
SKU: #203 Категории: , Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

, , , , ,

Големина

, , , ,

Продавници