Eli

Романтичен краток фустан со изразен гол грб, набори на струкот и прав крој. Изработен од мека тантела во нежна розева боја

12,500.00 ден

Боја : Розева
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0006 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници