Brigita

Впечатлив светкав краток фустан на преклоп, со долги ракави и А крој. Изработен од виолетов материјал со деликатен сјај.

12,500.00 ден

Боја : Виолетова
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0019 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници