Blanka

Елегантен долг фустан со асиметричен дизајн. Со крој која ја следи и истакнува линијата на телото, и екстравагантен долг ракав.

18,000.00 ден

Боја : Зелен дијамант
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0023 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници