Blanka

Елегантен краток фустан со асиметричен дизајн. Со крој која ја следи и истакнува линијата на телото, и екстравагантен долг ракав.

12,500.00 ден

Боја : Принт (син)
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0025 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници