Бети Комбинезон

Симетричен комбинезон со топ на преклоп кој ја потенцира фигурата. Изработен од еластичен материјал со истакната линија на струк и долги панталони.

Прикажан на левата страна на сликата.

12,500.00 ден

Исчисти
SKU: #200 Категории: , Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

, , , , ,

Големина

, , , ,

Продавници