Bella

Софистициран краток бел фустан со асиметричен детал. Изработен од мек нежен материјал, со крој кој ја следи линијата на телото.

9,500.00 ден

Боја : Бела
Големина : 36
Clear selection
SKU: #0031 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници