Aurora

Асиметричен долг фустанот со гол грб и расцеп на десната нога. Изработен од еластичен материјал со деликатен набор кој ја нагласува фигурата на телото.

12,500.00 ден

Боја :
Големина :
Clear selection
SKU: #0001 Категорија: Tag: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

,

Големина

Продавници