Aurora

Асиметричен краток фустанот со гол грб и расцеп на десната нога. Изработен од еластичен материјал со деликатен набор кој ја нагласува фигурата на телото.

6,900.00 ден

Боја : Црна
Големина : 38
Clear selection
SKU: #0032 Категорија: Водич на големини

Опис

100% полиестер

Само хемиско чистење

Дополнителни информации

Боја

Големина

Продавници